АС-ТЕРРА ООО

ООО "Агробион"

продукция
  • (Днепр)
  • 0956785157

Кормова добавка "ВітаГум"


Кормова добавка "ВітаГум"Кормова добавка "ВітаГум"

Біологічно активна кормова добавка «ВітаГум» - продукт,  що виготовляється шляхом впливу на органічну речовину (торф низинний) ультразвуку високої інтенсивності.

  Завдяки цiй технологiiотримується цінна речовина, яка містить велику кількість гумінових та фульвових кислот, комплекс мінералів та органічних компонентів, які знаходяться в водорозчинному вигляді, що дозволяє їм потрапляти в клітку рослини   Гумінові кислоти здатні ефективно інтенсифікувати обмінні процеси в живому організмі. В їх присутності прискорюються окислювально-відновні процеси, поліпшується газообмін у тканинах, збільшується швидкість вільно-радикального окислення. Кислоти низької молекулярної ваги (фульвові кислоти) активно пов'язують вільні радикали.

  Широкий склад органічних кислот гумінових речовин допомагає розщеплювати частинки їжі в шлунково-кишковому тракті додатково до дії ферментів. Кислоти пригнічують ріст патогенних бактерій в шлунково-кишковому тракті, покращують перетравлення білка і засвоєння кальцію, мікроелементів, поживних речовин. Вони мають властивість утворювати плівку на слизовій оболонці шлунково-кишкового тракту, що захищає організм від інфекцій і токсинів.

  На відміну від загальновідомих адсорбентів (активоване вугілля або певні силікати і мінерали глини), які лежать на слизовій компактними конгломератами, кислоти вільно прослизають між ворсинками епітелію кишечника і проникають між клітинами епітелію, де захищають ці чутливі тканини від пошкодження вірусами та ймовірності некротизації.

 Всі ці фактори призводять до загального покращення стану організму тварин та птахів, зміцненню їх імунітету.

  Застосування «ВітаГум» при годуванні молочних корів породи Голштинська дозволяє підвищіти надої на 1,35 - 2,15 літрів на добу, корів породи Червона степова - на 3-5 літрів на добу."

  Приріст м’ясної маси бичків збільшується на 17 – 18%

  Застосування «ВітаГум» при годуванні страусів показує прискорення поїдання корму, підвищення імунітету і загального фізичного стану стада.

  Затосування кормової добавки при годуванні поросят в період дорощування показує більший приріст м'ясної маси та значно кращу конверсію корму.

 

Склад % не менше:

 гумінові кислоти 61%,

фульвокислоти 19%,

комплекс органічних та мінеральних елементів, глікопротеїни.

Біологічно активна кормова добавка «ВітаГум»  виготовляється без використання хімічних речовин, та може бути введеною в раціон годування всіх видів тварин та птахів.

Рекомендовано додавати в раціон при хворобах тварин та птахів для підвищення імунітету та прискорення одужування.

Затосування:

Використовувати шляхом додавання до корму чи питної води, із розрахунку:

-    0,1-0,2 мл на 1 кг ваги на добу для тварин, масою понад 100 кг,

-    0,3-0,4 мл. на добу для тварин та птахів, масою до 100 кг,

щоденно.

Перед застосуванням збовтати. При внесені шляхом розпилення через форсунки, перед застосуванням, продукт необхідно розчинити з водою і профільтрувати.

 

Виготовляється згідно ТУ У 10.9-39945899-001:2015

 

Висновок державної ветеринарної та фітосанітарної служби № 15-2-2-11/27601

Цена 60
Добавлено: 30-04-2017. Предложение действительно: Бессрочно дней.
Тип: Продажа

Перейти в раздел компании » Продукция и услуги [Продажа] [Показать все]
Оформить заявку
Закрыть заявку [X]
Заявка на продукцию или услугу - "Кормова добавка "ВітаГум""
Проверте правильность контактных данных.
Поля помеченные: * обязательны к заполнению!
Ваше имя: *
Название компании:
Телефон: *
E-mail:
Сообщение:
Код безопасности: *