АГРО-ПУЛЬС ООО

ППУ ПРОФИТ

продукция видео
  • Работаем по Украине (Киев)
  • +380676305521

Пінополіуретан - якісне довговічне утеплення


Пінополіуретан - якісне довговічне утепленняПінополіуретан - якісне довговічне утеплення

ТЕПЛОГІДРОІЗОЛЯЦІЯ МОНОЛІТНА ПІНОПОЛІУРЕТАНОВА, ЩО НАПИЛЮЄТЬСЯ

 

   ТОВ «ППУ ПРОФІТ» використовує найбільш прогресивний та технологічний метод створення термогідроізоляційних суцільних покриттів шляхом пошарового безшовного напилення пінополіуретанових композицій – жорсткого пінополіуретану (ППУ).

 

     Напилювання проводиться професійними установками дозаторами високого тиску, пістолети для змішування, подачі та напилення GracoFusion, Gama, Probler, використовуючи компоненти компанії BASF (Пінополіуретани теплоізоляційні та ущільнювальні системи Elastospray («Elastopor H») ТУ У В.2.725.220068365001: 2011, Німеччина). Вимоги до якості поверхні під нанесення пінополіуретану передбачені в «Рекомендаціях для виробництва і застосування пінополіуретану системи «Еластопор Н» виробництва BASF POLYURETHANES GMBH». Поверхні з нанесеним пінополіуретаном додатково обробляють тільки при необхідності захисту від попадання прямих ультрафіолетових променів.Затверджені санітарно-епідеміологічні сертифікати.

 

     Роботи проводяться відповідно до «Рекомендацій для виробництва і застосування пінополіуретану теплоізоляційного і герметизуючого системи «Еластопор Н» виробництва BASF POLYURETHANES GMBH». Терміни ефективної експлуатації пінополіуретану системи «Еластопор Н», відповідно до ТУ У В.2.7-25.2-20068365-001:2011 становить не менше 30 років від дати виготовлення.

Цена 179
Добавлено: 10-04-2017. Предложение действительно: 112 дней.
Тип: Продажа

Перейти в раздел компании » Продукция и услуги [Продажа] [Показать все]
Оформить заявку
Закрыть заявку [X]
Заявка на продукцию или услугу - "Пінополіуретан - якісне довговічне утеплення"
Проверте правильность контактных данных.
Поля помеченные: * обязательны к заполнению!
Ваше имя: *
Название компании:
Телефон: *
E-mail:
Сообщение:
Код безопасности: *